Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MECZ BYŁ BARDZO WYRÓWNANY [VIDEO]

Kontynuują niestety passę porażek w swojej hali szczypiorniści MKS-u, którzy w grupie B pierwszej ligi przegrali w hali WOSiR po raz trzeci z rzędu. Choć tym razem postawa gospodarzy była o wiele lepsza niż w spotkaniach z Ostrovią i Astromalem Leszno, nie wystarczyło na zdobycie choćby punktu z sąsiadem ligowej tabeli.

Mecz był jednak bardzo wyrównany, a prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Przykładowo w pierwszej połowie MKS odrobił trzy bramki i mając szansę samemu wyjść na trzy bramkowe prowadzenie, najpierw nie wykorzystał karnego, a następnie równo z syreną stracił bramkę kontaktową.

Z kolei po przerwie gorzowianie prowadzili już 29:24, ale cztery minuty przed końcem podopieczni Tomasza Derbisa wyrównali na 32:32. Niestety, w tym momencie w drużynie gospodarzy zabrakło lidera z prawdziwego zdarzenia, który powstrzymałby chłodne głowy kolegów.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl