Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PANEL DYSKUSYJNY O RAKU TARCZYCY [VIDEO]

IX edycja Powiatowego Dnia Walki  z Rakiem tak jak poprzednie odbyła się w auli I LO. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania był rak tarczycy- przyczyny, objawy, profilaktyka. W panelu dyskusyjnym ponownie wzięli udział lekarze specjaliści z Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Adam Tomalczyk- specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej- NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim podczas panelu wygłosił wykład "Biopsja tarczycy ukąszenie komara czy ugryzienie wampira?

Warto zauważyć, że lekarze specjaliści z Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim na Powiatowym Dniu Walki z Rakiem w roli ekspertów występowali już kilka razy.

W dalszej części panelu mowa była również o tym jak zostać potencjalnym dawcą szpiku kostnego. Podczas tegorocznej akcji w bazie dawców szpiku zarejestrowało się 111 osób. Wszystkie dotychczasowe edycje to prawie 800 zarejestrowanych potencjalnych dawców szpiku kostnego.

W panelu dyskusyjnym mowa też była o przestrzeganiu praw pacjenta w leczeniu onkologicznym. Tę ważną i jakże pożyteczną akcję zorganizowali wspólnie Stowarzyszenie Po Prostu Żyj i Starostwo Powiatowe w Wieluniu.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl