Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ORKIESTRA, ZESPÓŁ WOKALNY WDK I TUBIS TRIO [VIDEO]

Druga odsłona XIX edycji Wieluńskich Spotkań Jazzowych odbyła się już w kinie „Syrena”. Przed licznie zgromadzoną publicznością w specjalnym koncercie zaprezentowała się Orkiestra Cementowni Warta. Z orkiestrą podczas wieluńskiego koncertu wystąpił także Zespół Wokalny działający przy WDK.

Orkiestrą i Zespołem Wokalnym kieruje ta sama osoba: Artur Szczęsny. W przerwie koncertu byliśmy świadkami miłego wydarzenia. Na scenie pojawili się dyrektor WDK Elżbieta Kalińska i właśnie Artur Szczęsny.

Reprezentujący zespół wokalny Paweł Kosmęda oraz Magdalena Wujec z WDK wręczyli im kwiaty, były też specjalne podziękowania. Nie bez powodu. Państwo nie tak dawno zostali wyróżnieni nagrodami Sejmiku Województwa Łódzkiego w dziedzinie kultury.

W drugiej części koncertu przed wieluńską publicznością wystąpiła jeszcze Magdalena Kumorek z formacją Tubis Trio. Aktorka i wokalistka w jednym dała się poznać szerszej publiczności z głównej roli w popularnym telewizyjnym serialu.

Tubis Trio na wieluńskim koncercie zaprezentowało się przede wszystkim w repertuarze nieżyjącego już wybitnego polskiego kompozytora Krzysztofa Komedy Trzcińskiego. Muzyka i śpiew zabrzmiały naprawdę doskonale.

Wieluński koncert Orkiestry Cementowni Warta oraz kilka kompozycji Tubis Trio z Magdaleną Kumorek pokażemy w świątecznym programie naszej stacji. Przed telewizory zapraszamy już 20, 21 i 22 grudnia do Kulturalnego Tematu Tygodnia.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl