Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TRZY ZESPOŁY NA JAZZOWYM KONCERCIE [VIDEO]

Wieluńskie Spotkania Jazzowe bardzo szybko zbliżają się do okrągłego jubileuszu. Ich dziewiętnasta już edycja tradycyjnie trwała dwa dni. W piątkowy wieczór na koncercie w sali widowiskowej WDK-u wystąpiły trzy zespoły. Imprezę tradycyjnie otworzyli gospodarze- formacja Old Traditionall Jazz Band.

Zespół zaprezentował się w nieco odmienionym składzie. W dalszej części koncertu wystąpiły jeszcze dwie muzyczne formacje: Krystyna Durys Band- po raz drugi w Wieluniu i formacja Michała Karbowskiego Moon Hoax.

Obszerna relacja z XIX Wieluńskich Spotkań Jazzowych na antenie stacji TVK WSM pojawi się już w nowym 2020 roku. O konkretnym terminie emisji koncertów będziemy oczywiście informować.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl