Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W DERBACH GMINY LEKKO NIE BYŁO [VIDEO]

14-te zwycięstwo w sezonie odnieśli piłkarze WKS-u 1957, którzy z kompletem punktów zdecydowanie prowadzą w drugiej grupie sieradzkiej A-klasy. W derbach gminy przeciwko LZS-owi Kurów lekko jednak nie było. Po bramce Konrada Nowaka gospodarze prowadzili zaledwie 1:0.

Taki wynik utrzymywał się przez długi czas po przerwie. Pod koniec spotkania jednak mniej wytrenowani goście coraz bardziej odczuwali zmęczenie, a olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki wielunianie wreszcie udokumentowali kolejnymi bramkami, które zdobyli Mateusz Rejman i Kamil Wira.

Tym samym WKS 1957 w przedostatniej kolejce jesieni wygrał z LZS-em Kurów 3:0. Jak się okazało, najbliższy rywal wielunian przerwał zwycięską passę w Wierzchlesie i przegrywając 1:3 pozwolił się dogonić LZS-owi Krzyworzeka.

Tym samym WKS  pojedzie do Pajęczna na ostatni w tym roku mecz o punkty z przewagą szesnastu punktów nad tamtejszym Zawiszą.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl