Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LITERACKA DYSKUSJA NAD SENSEM POEZJI I JEJ FUNKCJĄ [VIDEO]

Spotkanie z poetą, eseistą Wojciechem Kassem poprowadził wieluński poeta, Maciej Bieszczad, prezes Fundacji Słowem Pisane, która wspólnie z Powiatową Biblioteką zorganizowała to wydarzenie. Wojciech Kass jest redaktorem sopockiego dwumiesięcznika „Topos” i laureatem wielu nagród oraz wyróżnień literackich.

Na co dzień pracuje jako dyrektor w Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w leśniczówce Pranie na Mazurach. Poeta ciekawie opowiadał o swojej twórczości, o działalności muzeum oraz o spotkaniu z Czesławem Miłoszem.

Wizyta poety była okazją do zastanowienia się na sensem poezji oraz  jej funkcją, jaką powinna pełnić w obecnej rzeczywistości. Po spotkaniu chętni mogli także zakupić tomiki wierszy autora i zdobyć jego autograf.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl