Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O BIEŻĄCYCH INWESTYCJACH I PROBLEMACH SZPITALA [VIDEO]

Sesja Rady Powiatu tak jak zawsze przyniosła wiele i informacji dotyczących choćby bieżących remontów powiatowych dróg. W dalszej części obrad pytano też o program naprawczy wieluńskiego szpitala i tzw. skonsolidowany kredyt o który mogłaby starać się lecznica.

Poruszono też kwestię usytuowania przy wieluńskim szpitalu wydziału zamiejscowego Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Zabiegał o to poseł Paweł Rychlik.

Szkoły jednak nie będzie. Przynajmniej na razie. Nieoczekiwanie na sesji wywiązała się też spora dyskusja o pracy wieluńskich szkół średnich w kontekście tzw. podwójnego rocznika.

Niestety zaczynają się problemy na co w swojej wypowiedzi zwrócił uwagę m.in. dyrektor ZS nr 2 w Wieluniu Dariusz Kowalczyk. Problemy związane z tzw. podwójnym rocznikiem w wieluńskich szkołach średnich na razie tylko zasygnalizowaliśmy.

Obszernie powiemy o tym za tydzień w programie lokalnym naszej stacji. Będzie to zdecydowanie nasz temat wiodący.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl