Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WCIĄŻ POSZUKUJĄ NOWYCH LEKARZY [VIDEO]

Wieluński szpital jak wiele lecznic w Polsce balansuje na krawędzi. Mowa oczywiście o obsadzie medycznej poszczególnych oddziałów. Lekarzy niestety nie przybywa, piętrzą się też problemy finansowe. A co z raportem z badania sytuacji finansowej szpitali powiatowych? Takowy został przedstawiony przez dyrektora SP ZOZ na ostatniej sesji Rady Powiatu.

Jednym z głównym jego aspektów jest oczywiście temat zadłużenia lecznic. A teraz o zmianach kadrowych. Od lipca Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym kieruje nowa osoba.

Szefa SOR-u poznali już Państwo tydzień temu w dość nietypowych okolicznościach przykrego zdarzenia jakie dotknęło jedną z wiekowych pacjentek z 70-letnim stażem małżeńskim.

Jest też nowy ordynator oddziału chirurgii. Dyrektor Atłachowicz bardzo sobie chwali tę zmianę. Chirurgia wreszcie ruszyła z miejsca. Na oddziale sporo się dzieje. Dyrektor Atłachowicz nie ukrywa, że sen z powiek najbardziej spędza mu brak lekarzy.

To chyba w tej chwili ważniejszy problem niż zadłużenie. Lekarze tak jak wszyscy chorują, odchodzą na emeryturę bądź zmieniają miejsce pracy. A nowych jak na lekarstwo. Warto też zwrócić uwagę na pomoc jaką ostatnio dostał szpital.

Mowa tu choćby o dodatkowych pieniądzach na przebudowę SOR- u czy 400 tys. dotacji na zakup nowego ambulansu medycznego. Nowy bardzo się przyda, tym bardziej, że jeden z nich uległ ostatnio częściowemu zniszczeniu. To efekt kolizji drogowej. Karetkę na szczęście uda się naprawić.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl