Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MOBILNE CENTRUM EDUKACYJNE W ZS NR 1 [VIDEO]

Mobilne Centrum Edukacyjne przybyło do ZS nr 1 z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie. Wizyta w Wieluniu jest elementem nagrody, którą szkoła otrzymała za innowacyjność w nauczaniu języka angielskiego.

Spotkanie rozpoczęło się spektaklem „Poskromienie złośnika” w reżyserii Magdaleny Pioruńskiej, nauczycielki języka angielskiego. To właśnie dzięki tej sztuce do ZS nr 1 zawitało MCE.

Mobilne Centrum Edukacyjne powstało po to, by można było docierać z nowoczesną ofertą szkoleniową do każdego miejsca w Polsce, w tym przede wszystkim do małych miejscowości.

W środku znajduje się odpowiednio wyposażona pracownia z szybkim Internetem i nowoczesnymi urządzeniami pozwalającymi na przeprowadzanie szkoleń. W szkoleniach biorą udział osoby, które interesują się edukacyjnymi programami europejskimi i najnowszymi technologiami.

W trakcie zajęć, prowadzonych przez ekspertów programu, można zanurzyć się w świecie wirtualnej nauki, odkryć tajniki robotyki lub nauczyć się podstaw programowania. Do udziału w warsztatach zaproszono uczniów oraz nauczycieli.

W edukacyjnych doświadczeniach wziął udział również starosta wieluński Marek Kieler. Misją Mobilnego Centrum Edukacyjnego jest szerzenie myśli technologicznej  we wszystkich zakątkach Polski i Europy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl