Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZOSTALI Z ZEROWYM DOROBKIEM PUNKTOWYM [VIDEO]

Mecz trzeciej kolejki łódzkiej trzeciej ligi rozegrali siatkarze WKS-u Wieluń. Odmłodzony zespół trenera Zygmunta Boryczki podejmował w hali WOSiR rezerwy Skry Bełchatów, które rok temu grały w II lidze i choćby z tego powodu goście byli faworytem konfrontacji.

Swoją wyższość potwierdzili na parkiecie, ale wielunianie mają czego żałować, bo przynajmniej tie-break i tym samym minimum jeden punkt mieli na wyciągnięcie ręki.

Niestety, prowadząc w czwartej odsłonie 19:16 stracili sześć punktów z rzędu, a z takiego prezentu bełchatowianie skwapliwie skorzystali i zwyciężyli 3:1, pozostawiając gospodarzy z zerowym dorobkiem punktowym.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl