Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BYLI NIEKWESTIONOWANYM FAWORYTEM [VIDEO]

Dwunaste zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach sieradzkiej klasy A odnieśli seniorzy WKS-u 1957 Wieluń. Podopieczni Arkadiusza Tomczyka w meczu z ostatnią drużyną w tabeli byli niekwestionowanym faworytem i w pełni się z tej roli wywiązali, choć mogli się otrzeć o strzelecki rekord z poprzedniego sezonu w klasie B z GKS-em Siemkowice.

Już do przerwy wielunianie prowadzili ze Spartą Mokrsko 5:0. Mimo ospałej gry w drugiej połowie, gospodarze strzelili cztery kolejne gole. Goście z kolei, choć bardzo rzadko zapędzali się na połowę WKS-u.  

Kilka razy ta sztuka im się udała, a raz nawet ostrzej zaatakowali i po błędzie defensorów gospodarzy walczyli rzut karny, który zamienili na honorowego gola. Tym samym cały mecz WKS 1957 wygrał 9:1.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl