Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O INWESTYCJACH I DARMOWEJ POMOCY PRAWNEJ [VIDEO]

Konwent Gmin Powiatu Wieluńskiego jak zawsze zorganizowany w sali obrad lokalnych parlamentów Wielunia poruszył tym razem wiele wątków z wielu dziedzin. Mówiono m.in. o inwestycjach, remontach, bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych i pomocy dla niepełnosprawnych osób.  

To zagadnienie zawsze interesuje szefów gmin, którzy w tym względzie mają wiele życzeń, ale też sporo konkretnych propozycji. Skoro mowa o drogach to warto zauważyć jeszcze kwestię jaką na konwencie poruszył starosta Marek Kieler.

Mowa o przekazywaniu powiatowych dróg pod zarząd innego administratora. Tak zadziało się m.in. w przypadku kilku wieluńskich ulic. W dalszej części konwentu swoje wystąpienie miała też szefowa Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinnie w Wieluniu.

Mówiła o bardzo ważnym udogodnieniu dla osób z niepełnosprawnością. Mowa o tzw. asystencie osoby niepełnosprawnej. W uzupełnieniu tego tematu warto jeszcze zwrócić uwagę na zagadnienie mieszkań chronionych i  tzw. opieki wytchnieniowej.

O tym też mówiła Danuta Drutowska. I jeszcze jeden temat. Chodzi o nieodpłatną pomoc prawną. Ta zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i powiatu. O tym podczas konwentu mówiła Patrycja Świtalska- kierownik Oddziału Zdrowia i Spraw Społecznych.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl