Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAKOCHANI W SOBIE OD 70 LAT! [VIDEO]

Na SOR wieluńskiego szpitala trafiła w tym tygodniu pacjentka z urazem głowy. Nie byłoby może w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że poszkodowana tego feralnego dnia, a był to wtorek, wraz ze swoim mężem miała świętować 70. rocznicę ślubu czyli Kamienne Gody.

Na szczęście nic poważnego się nie stało. Mąż poszkodowanej był oczywiście cały czas przy swojej żonie. I w taki oto sposób była okazja, aby choć przez chwilę powspominać minione lata przeżyte wspólnie.

O tym nietypowym zdarzeniu poinformował naszą stację kierownik wieluńskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Jubilatom życzymy oczywiście jeszcze wielu lat wspólnego pożycia małżeńskiego.

Tymczasem za tydzień w Wydarzeniach TVK rozmowa z dyrektorem SP ZOZ Januszem Atłachowiczem. Będzie o bieżącej sytuacji szpitala i zmianach organizacyjnych na oddziałach.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl