Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PREMIERA W TEATRZE „WPÓŁ DO CZWARTEJ” [VIDEO]

Akcja sztuki Arthura Millera rozgrywa się w XVII – wiecznej Ameryce, w mieście Salem, gdzie w roku 1692 odbył się głośny proces czarownic, w którym oskarżono 200 osób. Scenariusz spektaklu na podstawie fragmentów sztuki opracowała Maria Wardęga.

Było to 11 przedstawienie zaprezentowane przez teatr „wpół do czwartej” działający przy miejskiej książnicy. „Czarownice z Salem” to sztuka o uniwersalnym przesłaniu i choć historyczna, okazuje się, że  jest wciąż aktualna.

Spektakl jest zaproszeniem do rozmowy na temat ważnych, egzystencjalnych spraw. „Czarownice z Salem” wystawiono w WDK dwukrotnie.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl