Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

GRALI NIEPORADNIE, BEZ WIARY W SUKCES [VIDEO]

Drugi mecz z rzędu w swojej hali przegrali pierwszoligowcy MKS-u. Wielunianie w meczu z Ostrowią Ostrów Wielkopolski byli faworytami, gdyż tydzień wcześniej wygrali w Piekarach Śląskich z tamtejszą Olimpią.

W meczu piątej kolejki trzeci zespól tabeli od pierwszej minuty grał nieporadnie, bez wiary w sukces. W efekcie już do przerwy przegrywał z zajmującą 6. miejsce Ostrowią 8:13.

Wprawdzie na początku drugiej połowy MKS zdobył cztery bramki z rzędu, a chwilę potem wyszedł nawet na prowadzenie 15:14. Zryw kosztował gospodarzy zbyt wiele sił i za chwilę inicjatywę ponownie przejęli goście.

Jeżeli dodać do tego nietrafione pociągnięcia kadrowe szkoleniowca, który zbyt pochopnie posadził na ławce Krystiana Kowalika i Andrzeja Walocha, nie należy się dziwić, że końcówka była pod dyktando Ostrowii i pozbawiona większych emocji.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl