Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MARATON PIŁKI RĘCZNEJ W HALI SPORTOWEJ [VIDEO]

Po raz 21 w hali WOSiR rozegrano zawody oldbojów w piłce ręcznej, który od kilku lat oficjalnie nazywany jest Ogólnopolskim Turniejem Mężczyzn i Kobiet. Poza oldbojami uczestniczą w nim bowiem przedstawicielki płci pięknej. W największych w mieście zawodach szczypiorniaka rywalizowało łącznie 14 drużyn: 8 męskich i 6 żeńskich.

W trwającym ponad 10 godzin wieluńskim maratonie piłki ręcznej najlepsze okazały się szczypiornistki ze Skry Warszawa, które wyprzedziły kolejno: Victorię Team Polska, KPR Jelenia Góra, Orlik Brzeg, MKS Wieluń i Zagłębie Lubin.
Gospodynie trenowane przez Tomasza Gustawa z każdym meczem radziły sobie coraz lepiej, a w najlepszym swoim występie pokonały rywalki z Lubina 8:5.

Najlepszą zawodniczką MKS-u wybrano najmłodszą uczestniczkę zawodów – 13-letnią Anię Zieleniewską, a nagrodę patrona imprezy Henryka Bogusa sam fundator przyznał Ani Witczak, która odebrała upominek w przerwie pierwszoligowego meczu seniorów MKS-u.  

W rywalizacji mężczyzn natomiast zdecydowanie najlepszy okazał się Masters Handball Team Pabianice, który w finale rozgromił Orlika Brzeg 11:2. W meczu o 3 miejsce Dzik Warszawa pokonał Handball Nowogard.

Piątą pozycję wywalczył MKS Wieluń – po zwycięstwie w rzutach karnych z Pogonią Zabrze. Siódma lokata przypadła natomiast Tęczy Kościan, która w ostatnim meczu wygrała z Metalem Kluczbork.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl