Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WAŻNE ZAJĘCIA EDUKACYJNE DLA SENIORÓW [VIDEO]

Słuchacze Uniwersytetu III Wieku wzięli udział w zajęciach edukacyjnych z zakresu pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego. Takie spotkania organizuje Fundacja Młodzi Ludziom.

Podczas prelekcji słuchacze dowiedzieli się, jak ważna jest korespondencja, czy należy ją odbierać, czy nie i jakie są konsekwencje z tym związane. Ponadto mowa była o tym, jak uchronić się przed podpisywaniem niekorzystnych i niezrozumiałych umów.

W Wieluniu punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego funkcjonuje w szkolnej bursie przy ul. Traugutta. Na zakończenie każdy uczestnik zajęć otrzymał informator, w którym zawarte są niezbędne w tym temacie wiadomości.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl