Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE RONDA DOPIERO W PRZYSZŁYM ROKU [VIDEO]

Zakończenie generalnej przebudowy ulicy Popiełuszki miało nastąpić z końcem października. Tymczasem wiadomo już, że tak się nie stanie. Maciej Preś- Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju UM poinformował na sesji Rady Miejskiej, że termin zakończenia przebudowy Popiełuszki zostanie przesunięty aż do maja 2020 roku.

W dalszej części obrad radni próbowali dociec co tak naprawdę kryje się za powodem tak dużego przesunięcia w czasie zakończenia przebudowy Popiełuszki.

Tracą na tym wszyscy: mieszkańcy, ale też właściciele firm i nieruchomości znajdujących się przy tym ważnym komunikacyjnym szlaku teraz oczywiście wyłączonym z ruchu.

Kolejne inwestycje w mieście dotyczą generalnego liftingu ulic Skłodowskiej, Paderewskiego i Struga. Jak wiemy w tym rejonie miasta modernizowane są ulice, ale też budowane zupełnie nowe chodniki z kolorowej kostki. Znikają też napisy z muru okalającego klasztor Sióstr Bernardynek.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl