Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NIE WYKUPIĄ MIESZKAŃ ZA 1% ICH WARTOŚCI [VIDEO]

Październikowe posiedzenie radnych miejskich rozpoczęło się od uroczystego podziękowania dla posła Pawła Rychlika za bardzo dobry wynik jaki nasz wieluński poseł osiągnął w wyborach do Sejmu RP. Była też dyskusja o inicjatywie obywatelskiej dotyczącej wykupu gminnych mieszkań z dużą bonifikatą.

Przypomnijmy, że w wyborach parlamentarnych Paweł Rychlik zdobył ponad 25 tys. głosów. Wynik Rychlika był czwartym wynikiem spośród wszystkich kandydatów do Sejmu w okręgu nr 11, a trzecim wśród kandydatów PiS.

Okolicznościową wiązankę kwiatów poseł Rychlik przekazał sekretarz miasta Magdalenie Majkowskiej chwaląc ją jednocześnie za profesjonalną organizację wyborów w gminie i powiecie.

W dalszym ciągu obrad radni pochylili się nad projektem uchwały ważnej przede wszystkich dla tych mieszkańców Wielunia, którzy chcieliby wykupić swoje mieszkania stanowiące własność Gminy Wieluń z dużą bonifikatą.

Chodzi o tzw. inicjatywę obywatelską w sprawie wykupu gminnych mieszkań za 1% - 2% ich wartości. Pomysłodawcą inicjatywy jest mieszkaniec Wielunia Tomasz Antoniak, a podpisało się pod nią prawie pół tysiąca mieszkańców miasta.

W sprawie wypowiedział się burmistrz Wielunia Paweł Okrasa i nie była to wypowiedź satysfakcjonująca wnioskodawców, którzy dość licznie stawili się w sali obrad lokalnych parlamentów Wielunia.

Chwilę potem radni przystąpili do przegłosowania wspomnianej uchwały. Niestety jego wynik był nie po myśli mieszkańców zainteresowanych wykupem lokali z tak dużą bonifikatą. 18 radnych było przeciwnych zatwierdzeniu uchwały.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl