Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PUNKT CZYSTEGO POWIETRZA W RATUSZU

W związku z dużym zainteresowaniem programem Czyste Powietrze w Urzędzie Miejskim w Wieluniu został utworzony punkt informacyjny programu. Znajduje się on w budynku Ratusza na parterze w pokoju nr 9 i czynny jest w godzinach pracy urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Rządowy program Czyste Powietrze skierowany jest do osób fizycznych, które szukają możliwości pozyskania dodatkowych środków finansowych na realizację inwestycji poprawiających charakterystykę energetyczną budynków.

Głównym celem tego programu jest ograniczenie lub usunięcie niskiej emisji związane z podnoszeniem efektywności energetycznej oraz wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w budynku mieszkalnym jednorodzinnym.

Chodzi o takie budynki w których zostały wydzielone nie więcej niż dwa lokale mieszkalne albo jeden lokal mieszkalny i lokal użytkowy o powierzchni całkowitej nieprzekraczającej 30% powierzchni całkowitej budynku.

Inwestycje jakie mogą być realizowane w ramach tego programu to m. in.: wymiana starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacja budynków jednorodzinnych w tym docieplenia przegród i wymiana okien.

Zakres działalności stanowiska dot. Czystego Powietrza obejmuje:

- przyjmowanie wniosków o dofinansowanie,

- pomoc w przygotowaniu wniosku wraz z Wnioskodawcą pod kątem spełnienia wymagań określonych w Programie,

- weryfikacja wniosków o dofinansowanie wraz z załącznikami złożonych przez Wnioskodawcę w Gminie,

- pomoc Wnioskodawcom przy wypełnianiu wniosku o płatność wraz z wymaganymi załącznikami,

- doradztwo w zakresie programu Czyste Powietrze.

Formy dofinansowania: dotacja lub pożyczka lub dotacja oraz pożyczka łącznie.

Szczegóły programu na stronie Ministerstwa Środowiska: https://www.gov.pl/web/srodowisko/czyste-powietrze

WFOŚiGW w Łodzi: http://www.wfosigw.lodz.pl/czyste_powietrze.php

 

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl