Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BOGATY PROGRAM DNIA SENIORA 2019 [VIDEO]

„Zdrowi, bezpieczni, aktywni” to hasło Dnia Seniora zorganizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Gospodarzem tego wydarzenia był ZS nr 1. Celem akcji jest upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych oraz aktywizacja i integracja osób starszych.

Na seniorów czekali doradcy ZUS oraz przedstawiciele innych instytucji. W programie przygotowano szereg prelekcji dotyczących osób w dojrzałym wieku. Jeden z wykładów traktował o udzielaniu pierwszej pomocy.

Z kolei wieluńscy strażacy ostrzegali seniorów przed zagrożeniami pożarowymi w mieszkaniu, natomiast policja przypominała m.in. o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmroku.

Okazuje się, że wieluńscy seniorzy są aktywni i chętnie uczestniczą nie tylko w wydarzeniach kulturalnych, ale także dbają o sprawność fizyczną. Przykładem jest Klub Kwadransowych Grubasów, który wystąpił z pokazem ćwiczeń.

Podczas Dnia Seniora prowadzono bezpłatne badania ciśnienia i poziomu cukru. Seniorzy, którzy przybyli na spotkanie z uwagą i zainteresowaniem korzystali z przygotowanej przez organizatorów oferty.

W programie nie zabrakło występów artystycznych zaprezentowanych przez podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Olewinie i Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl