Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z NAGRODAMI MEN, KURATORA OŚWIATY I STAROSTY [VIDEO]

Na powiatową uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaprosił tym razem jej główny organizator ZS nr 3 im. M. Kopernika oczywiście razem z wieluńskim starostą. Wszystko działo się w podwojach Cechu Rzemiosł Różnych w Wieluniu. To efekt ścisłej współpracy Cechu ze szkołą.

Jak wiadomo nauczyciele w nowym roku szkolnym mają sporo pracy. Do wieluńskich szkól średnich trafił tzw. podwójny rocznik młodzieży. Zapełnione po brzegi szkolne korytarze to jedno.

Drugie to zajęcia rozpoczynające się tuż po siódmej rano, a kończące późnym popołudniem. W trakcie tej nauczycielskiej uroczystości nie zabrakło wyróżnień dla pedagogów, m.in. tzw. aktów poświadczających przyznanie nagród starosty wieluńskiego.

Przyznano też nagrody Łódzkiego Kuratora Oświaty. Powędrowały one do Renaty Tatary - dyrektora II LO oraz oraz Zofii Szpikowskiej- wicedyrektora PMDKiS w Wieluniu.

Z kolei nagrody MEN w wysokości 7,5 tys. złotych przyznano Elżbiecie Urbańskiej-Golec dyrektorowi ZS nr 1 w Wieluniu oraz Jakubowi Jurdzińskiemu, który jest muzykiem, radnym, ale też szefem kilku wieluńskich chórów.

Nauczycielska uroczystość zakończyła się miłym akcentem artystycznym, przedstawieniem muzyczno-poetyckim w wykonaniu uczniów ZS nr 3.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl