Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYBORY W WIELUNIU I REGIONIE: RYCHLIK LIDEREM [VIDEO]

Wybory do Sejmu i Senatu w gminie Wieluń i powiecie wieluńskim zdecydowanie wygrało PiS daleko w tyle pozostawiając politycznych rywali.  Wybory do Sejmu w naszym regionie zdecydowanie wygrał Paweł Rychlik z PiS zdobywając ponad 25 tys. głosów. W okręgu sieradzkim (nr 11) do obsadzenia było 12 mandatów poselskich.

Wynik Pawła Rychlika był czwartym wynikiem spośród wszystkich kandydatów do Sejmu w okręgu nr 11, a trzecim wśród kandydatów PiS. A co z Andrzejem Stępniem z PSL? Kandydat na posła z ziemi wieluńskiej zdobył 4.601 głosów.

Choć spośród pozostałych kandydatów z powiatów wieluńskiego, pajęczańskiego i wieruszowskiego najlepszy wynik osiągnął właśnie Andrzej Stępień to i tak za mało, aby były wieluński starosta został posłem na Sejm. Stępień może pochwalić się trzecim wynikiem spośród  kandydatów PSL.

Wyniki wyborów w okręgu sieradzkim:

Prawo i Sprawiedliwość - 229 245 głosów, 49,81%
Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni - 94 268 głosów, 20,48%
Sojusz Lewicy Demokratycznej - 55 116 głosów, 11,98%
Polskie Stronnictwo Ludowe - 47 373 głosów, 10,29%
Konfederacja Wolność i Niepodległość - 27 054 głosów, 5,88%
Koalicja Bezpartyjni Samorządowcy - 7 183, 1,56%

W wyborach do Senatu najwięcej w naszym okręgu, bo ponad 50% poparcia i mandat uzyskał Michał Seweryński z (PiS).Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl