Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PORCELANOWA WYSTAWA I SPECJALNY SPEKTAKL [VIDEO]

Wieluńska edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek 2019” przebiegała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Już po raz piąty Biblioteka Publiczna zorganizowała akcję bogatą w wydarzenia adresowane do osób w każdym wieku. Noc Bibliotek rozpoczęła się teatrzykiem kukiełkowym dla dzieci, w którym wystąpiły porcelanowe lalki w spektaklu „O rybaku i złotej rybce”.

Ponadto w holu biblioteki otwarto wystawę „Dusze zamknięte w porcelanie”, na której można podziwiać porcelanowe lalki ubrane w misternie uszyte stroje. Podczas Nocy Bibliotek nie mogło zabraknąć muzycznego akcentu.

Akcja w miejskiej książnicy była okazją do finisażu wystawy „Kuba – podróż do przeszłości”, która przez kilka miesięcy cieszyła oczy czytelników. Autorem zdjęć jest Piotr Pabisiak, fotograf i podróżnik.

Wieczór w bibliotece zakończył się promocją książki „Dookoła świata” Zbigniewa Stępnia, który obszedł Polskę w 4 miesiące. Jedną z atrakcji przygotowanych dla uczestników akcji było zwiedzanie zakamarków książnicy.

Odwiedzający mogli zobaczyć bibliotekę od kuchni, czyli odwiedzić miejsca, które są niedostępne na co dzień. Ponadto czytelnicy biblioteki dowiedzieli się o kolejnym sukcesie zespołu śpiewaczego „Czeremcha” działającego przy filii bibliotecznej w Rudzie.

Zespół śpiewaczy Czeremcha kultywuje tradycje ludowe oraz śpiewacze regionu wieluńskiego i promuje Gminę Wieluń poprzez udział w licznych konkursach i festiwalach folklorystycznych.
Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl