Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA [VIDEO]

Miła uroczystość w podwojach II LO dotyczyła oficjalnej premiery ważnego wydawnictwa zatytułowanego „Od Liceum Pedagogicznego do II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka W Wieluniu”. To monografia kilku szkół pod redakcją prof. Tadeusza Olejnika

Monografia przedstawia historię takich placówek jak Liceum Pedagogiczne, Liceum Pedagogiczne dla Wychowawczyń Przedszkoli, Studium Wychowania Przedszkolnego, Studium Nauczycielskie oraz Kolegium Nauczycielskie.

Autorzy monografii-  w większości dyrektorzy  wspomnianych wcześniej szkół  z dumą przystąpili do spisania historii, by móc przekazać kolejnym pokoleniom piękne karty oraz zachować w trwałej pamięci to co najważniejsze.

Od roku 1945 szkoły wykształciły w sumie kilka tysięcy absolwentów. Cenionych fachowców, ludzi sukcesu zawodowego i naukowego, którzy są rozproszeni w różnych zakątkach Polski i świata.

Publikacja ukazała się pod redakcją prof. Tadeusza Olejnika, a wydana została przez „Korczak” Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkół przy Piłsudskiego 6 w Wieluniu.

Monografia jest hołdem dla wszystkich, dzięki którym obecnie II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu jest szkołą dobrej jakości, szkołą przyszłości, a w efekcie staje się szkołą sukcesu. Książkę można nabyć w II Liceum Ogólnokształcącym.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl