Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KAMPER ŁSSE ODWIEDZIŁ WIELUŃ

Kamper Regio Strefy- mobilne centrum doradcze projektu Strefa RozwoYou 2 zawitał do Wielunia 2 października i zaparkował na Placu Legionów. Lokalni przedsiębiorcy mogli skorzystać na miejscu z pomocy doradców. Specjaliści zachęcali mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do inwestowania w kadry.

Na podniesienie kwalifikacji i kompetencji jednego pracownika można przeznaczyć 9 240zł (z wkładem własnym). Mikro i małe przedsiębiorstwa mogą otrzymać dotację do 80% wartości bonów, natomiast średnie do 50%.

Jeśli średnie przedsiębiorstwo należy do grupy wysokiego wzrostu zatrudnienia, może liczyć na podniesienie kwoty dofinansowania do 60%.

W przypadku, gdy średni przedsiębiorca deleguje na usługi rozwojowe pracowników o niskich kwalifikacjach i/lub pracowników pow. 50 r.ż. otrzyma zwrot proporcjonalnie obliczonej części wpłaconego wkładu własnego po zweryfikowaniu tego faktu na etapie rozliczenia usługi rozwojowej.

Strefa RozwoYou 2 to kolejna odsłona projektu bonowego realizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W poprzedniej edycji do przedsiębiorców trafiły 24 000 000 złotych, co pozwoliło na podniesienie kompetencji pond 6000 pracowników z naszego regionu.

W tej edycji na MŚP z województwa łódzkiego czekają ponad 33 000 000 zł.

Szczegółowy plan podróży wraz z datami i adresami postoju kampera można znaleźć na stronie www.facebook.com/StrefaTwojegoRozwoju/, a szczegóły dotyczące projektu i aplikacji znajdują się na www.strefarozwoju.lodz.pl.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl