Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

30 PYTAŃ O WYDARZENIA SPRZED 80 LAT [VIDEO]

"Wieluń był pierwszy" to konkurs historyczny zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Wielunia i miejską bibliotekę. To jedno z wielu  przedsięwzięć towarzyszących obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej w naszym mieście.

W konkursie wzięło udział 27 uczniów ze wszystkich wieluńskich szkół średnich. 30 pytań dotyczących tragicznych wydarzeń sprzed 80 lat opracował Stanisław Pioruński, historyk, wiceprezes TPW.

Po rozwiązaniu konkursowego testu młodzież dzieliła się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami. I miejsce i nagrodę główną – rower zdobyła Aleksandra Wolniak, uczennica II LO im. J. Korczaka, II miejsce zajęła Zuzanna Mateusiak również z II LO.

III miejsce przyznano Żanecie Banach z ZS nr 1, natomiast IV – Zuzannie Klimczak  z I LO im. T. Kościuszki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody przekazane przez Urząd Miejski w Wieluniu, Towarzystwo Przyjaciół Wielunia oraz Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieluniu.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl