Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O TYCH CO Z PASJĄ ROZWIJAJĄ PROJEKTY [VIDEO]

ZS nr 1 otrzymał prestiżową nagrodę podczas II Kongresu Rozwoju Systemu Edukacji, Europejskiego Dnia Języków 2019. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się w Warszawie. Konkurs służy promowaniu osiągnięć w nauczaniu języków obcych.

Ponadto chodzi o wyróżnienie tych instytucji i nauczycieli, którzy z pasją rozwijają ciekawe projekty i tworzą własne metody nauczania. Nagrodzony spektakl „Poskromienie złośnika” autorstwa Magdaleny Pioruńskiej, ukazany w krzywym zwierciadle, z udziałem uczniów można było zobaczyć 7 marca w miejskiej bibliotece.

Obszerną relację z tego wydarzenia prezentowaliśmy w naszych programach. Certyfikat jest europejskim znakiem innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych przyznawanym w drodze konkursu ustanowionego przez Komisję Europejską w 1998 r.

Kolejnym powodem do radości dla ZS nr 1 jest dofinansowanie na kontynuację budowy hali sportowo – widowiskowej przyznane przez Ministerstwo Kultury i Sportu. Placówka otrzymała 2,8 mln zł z rządowego Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Hala ma być gotowa za dwa lata. Powstaną w niej trzy boiska do koszykówki i piłki siatkowej , pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, mała sala dla osób niepełnosprawnych, szatnie i widownia z trybunami na ponad pół tysiąca widzów.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl