Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DWA MILIONY NA DOPOSAŻENIE RATUNKOWEGO [VIDEO]

W piątek 27 września  wieluński szpital odwiedził wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Podczas krótkiego briefingu była okazja, aby za pośrednictwem lokalnych mediów poinformować o podpisanej umowie w sprawie dotacji do zakupu nowoczesnego ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem.

Dofinansowanie do jednej karetki wyniesie 400 tys. złotych. Druga dobra informacja to ta, że wieluńska lecznicza dostanie finansowe wsparcie na przebudowę i doposażenie szpitalnego oddziału ratunkowego.

Mowa o 2 milionach złotych. Ale to jeszcze nie wszystko. Znajda się też pieniądze na zakup specjalistycznej aparatury medycznej.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl