Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O REKORDOWYM BUDŻECIE I FINANSACH SZPITALA [VIDEO]

Na sesji Rady Powiatu samorządowcy podjęli m.in. uchwałę w sprawie zmian w budżecie powiatu. Jest on rekordowo wysoki, bo ponad 100 milionowy. To m.in. dzięki dotacjom pozyskanym do budżetu na kilka ważnych inwestycji.

W dalszej części obrad mówiono też o wieluńskim szpitalu, jego finansach, ale też realizacji programu naprawczego. W tym przypadku nie jest już tak różowo. Okazuje się bowiem, że szpital cały czas powiększa swój dług.

Dotyczy to w szczególności Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, który za pierwsze półrocze roku zanotował na swoim koncie niemałą stratę. Radni na sesji przyjęli też sprawozdania kierowników nadzorów wodnych.

Tutaj zwrócono uwagę na powiększający się wodny kryzys, wysychanie rzek- także w naszym regionie i ich nieprawidłową regulację.

W tej sprawie na posiedzeniu radnych wypowiadali się dwaj kierownicy Nadzorów Wodnych: Jerzy Kolman z Wielunia i Wojciech Kałuziak z Sieradza.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl