Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWA PUBLIKACJA PRZEZNACZONA DLA DZIECI [VIDEO]

„Dawno temu w Wieluniu” to tytuł książki napisanej dla dzieci z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Jej autorem jest Wiesław Drabik, który spotkał się z dziećmi w miejskiej książnicy, żeby opowiedzieć przede wszystkim o tym, w jaki sposób powstała książka o wojnie.

Spotkanie było okazją do rozmowy o wydarzeniach, jakie miały miejsce w naszym mieście 80 lat temu. Ponadto autor przybliżył czytelnikom losy głównego bohatera wojennego opowiadania.

Wizyta Wiesława Drabika była zwieńczeniem projektu „Wieluń – odrobiona lekcja”, jaki zrealizowała MiG Biblioteka Publiczna z darowizny Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej.

Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał książkę „Dawno temu w Wieluniu” z autografem autora. Ponadto młodzi czytelnicy dowiedzieli się o kolejnym przedsięwzięciu biblioteki, mającym na celu promowanie czytelnictwa przede wszystkim wśród najmłodszych.

Za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki mały czytelnik otrzyma naklejkę. Po uzbieraniu 10 naklejek zostanie nagrodzony imiennym dyplomem.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl