Wydarzenia, wiadomości lokalne

KAMPER ŁSSE W WIELUNIU

Kamper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - mobilne centrum doradcze projektu Strefa RozwoYou 2, w którym przedsiębiorcy mogą aplikować o pieniądze na szkolenia dla pracowników, w ramach 30 dniowego tournee po województwie łódzkim będzie dziś w Wieluniu. Eksperci ze Strefy będą służyć pomocą przez kilka godzin od 11.00 na Placu Legionów.

Na miejscu będą informować o możliwościach jakie dają dofinansowania na usługi rozwojowe, pomogą w opracowaniu planu szkoleń oraz wypełnieniu wniosku o bony rozwojowe.

Spotkanie ze specjalistami to szansa dla mikro, małych i średnich firm na otrzymanie do 80% dofinansowania na szkolenia czy studia podyplomowe.

Strefa RozwoYou 2 to kolejna odsłona projektu bonowego realizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W poprzedniej edycji do przedsiębiorców trafiły 24 000 000 złotych, co pozwoliło na podniesienie kompetencji pond 6000 pracowników z naszego regionu.

W tej edycji na MŚP z województwa łódzkiego czekają ponad 33 000 000 zł.

Szczegółowy plan podróży wraz z datami i adresami postoju kampera można znaleźć na stronie www.facebook.com/StrefaTwojegoRozwoju/, a szczegóły dotyczące projektu i aplikacji znajdują się na www.strefarozwoju.lodz.pl.