Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MUZYCZNA OPOWIEŚĆ O PIĘTNOWANIU ZŁA [VIDEO]

W ramach artystycznego projektu Alerta Alerta!!! na plenerowej scenie przed Dworcem Kulturalnym Wielun Dąbrowa wystąpiła Zbuntowana Orkiestra Podwórkowa HAŃBA! Artyści  zaprezentowali muzyczną opowieść, której bohaterowie piętnują zło otaczającego ich świata końca lat 30.

Chodzi o nienawiść, nierówności społeczne, militaryzm, szowinizm, antysemityzm. Wspierają ich w tym poeci oraz podwórkowe instrumentarium (bandżo, bęben, akordeon, tuba i klarnet).

W ubiegłym roku zespół został uhonorowany Paszportem Polityki „za muzyczno-literacko-polityczną rekonstrukcję, która daje zaskakujący efekt. Hańba! jest również laureatem nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego oraz nagrody im. Czesława Niemena.

Hańba! koncertowała w USA, Australii, Hiszpanii, Czechach i Słowacji, Niemczech, Danii i Holandii oraz w mniej lub bardziej znanych zakątkach naszego kraju.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl