Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY SZEF WIELUŃSKICH CUKRZYKÓW [VIDEO]

Jesienne spotkanie członków wieluńskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków miało charakter sprawozdawczo- wyborczy. Z funkcji prezesa organizacji zrezygnował bowiem Florian Faryś, wieloletni szef wieluńskich cukrzyków.

W czerwcu tego roku prezes Faryś zorganizował jubileusz 30 lecia PSD w Wieluniu.
Wręczono na nim m.in. złote i srebrne Medale za Zwycięstwo nad Cukrzycą oraz odznaki Zasłużony dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Były też okolicznościowe statuetki dla prezesów oddziałów wojewódzkich i rejonowych PSD. Nadzór nad wieluńskimi cukrzykami po Florianie Farysiu przejmie jego dotychczasowy zastępca Ryszard Bokało.

On także już wiele lat związany jest ze stowarzyszeniem. W dalszym ciągu będą prowadzone specjalne spotkania, prelekcje specjalisty diabetologa czy wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.

Spotkaniu wieluńskich cukrzyków przyglądał się także Jan Kruszyński, prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Sieradzu. Aktywność wieluńskiego oddziału organizacji ocenia wysoko.

O cukrzycy trzeba mówić często i głośno. Wiele osób w dalszym ciągu nie zdaje sobie sprawy jak groźna to choroba. Niewykryta na czas i nieleczona cukrzyca daje mnóstwo groźnych powikłań. Warto o tym pamiętać i przynajmniej od czasu do czasu zmierzyć sobie poziom cukru we krwi.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl