Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O KOMPOSTOWNI, GEOTERMII I CZYSTYM POWIETRZU [VIDEO]

Wczoraj w biurze poselskim Pawła Rychlika odbył się krótki briefing z udziałem Piotra Woźnego - Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jednym z tematów spotkania była kwestia dofinansowania dla działań prowadzonych na Ziemi Wieluńskiej.

Chodzi m.in. o dofinansowanie ważnej dla Wielunia inwestycji: budowy kompostowni na wysypisku w Rudzie. Inwestycja jest realizowana, ale nie bez problemów, o czym szeroko dyskutowano na kilku ostatnich sesjach Rady Miejskiej.  

W dalszej części spotkania mówiono też o geotermii i programie Czyste Powietrze. W tym kontekście o swoich dwóch wnioskach złożonych do programu opowiedział dyrektor wieluńskiego szpitala Janusz Atłachowicz.

Chodzi o kompleksową termomodernizację sporego przecież szpitalnego obiektu i OZE w postaci instalacji na budynku szpitala paneli fotowoltaicznych.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl