Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BYŁA W WARSZAWIE, TERAZ PREZENTOWANA JEST W ŁODZI [VIDEO]

W Instytucie Europejskim w Łodzi w obecności Wicepremiera i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego otwarto 17 września wystawę „Wieluń miastem pokoju i pojednania” przygotowaną przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Wcześniej była ona prezentowana w gmachu Sejmu w Warszawie.

Wystawa składa się z 32 plansz zawierających fotografie m.in. Wielunia przedwojennego, miasta zniszczonego nalotami niemieckiej Luftwaffe we wrześniu 1939 oraz działania na rzecz pokoju i pojednania.


Zabierając głos podczas wernisażu wicepremier Piotr Gliński stwierdził, że Wieluń jest ważnym symbolem i należy o nim pamiętać, bo bez pamięci nie ma tożsamości.


Głos zabrał także świadek bombardowania Józef Stępień, który w dniu wybuchu wojny mieszkał przy ul. Ewangelickiej. Wystawę w Łodzi można oglądać do 30 września.
Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl