Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA PRZEBUDOWY I REMONTY LOKALNYCH DRÓG [VIDEO]

W starostwie powiatowym w Wieluniu zorganizowano spotkanie podczas którego miało miejsce podpisanie umów na dofinansowanie przebudów i remontów dróg na terenie powiatu wieluńskiego. Środki na dofinansowanie pochodzą z Funduszu Dróg Samorządowych.

Z ramienia Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi umowy podpisywał wicewojewoda Karol Młynarczyk, w imieniu Powiatu Wieluńskiego podpisali je: Starosta Wieluński Marek Kieler oraz wicestarosta Krzysztof Dziuba przy kontrasygnacie skarbnika powiatu Sławomira Kaftana.

Wójtowie przy kontrasygnacie skarbników gmin. Dofinansowanie dotyczy przebudowy drogi powiatowej WIELUŃ - TOPLIN w miejscowości Mokrsko- 80% dofinansowania.

Pozostałe dofinansowania:

    Gmina Czarnożyły- dofinansowanie dotyczy przebudowy drogi gminnej Wydrzyn - Gromadzice w miejscowości Wydrzyn– 50% dofinansowania.

    Gmina Konopnica - dofinansowanie dotyczy remontu drogi gminnej KONOPNICA- SABINÓW - 70% dofinansowania.

    Gmina Mokrsko - dofinansowanie dotyczy przebudowy drogi gminnej w Mokrsku - -75% i przebudowy drogi gminnej w Krzyworzece -75% dofinansowania.

    Gmina Osjaków - dofinansowanie dotyczy przebudowy drogi gminnej w Osjakowie ul. Słowackiego i Kochanowskiego – 60% dofinansowania.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl