Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELE PYTAŃ DO PREZESA GMINNEJ SPÓŁKI [VIDEO]

Podczas corocznego raportowania spółek w których udziały posiada Gmina Wieluń sporo mówiono o bieżącej kondycji Przedsiębiorstwa Komunalnego. Najpierw jednak radni oficjalnie podziękowali za pracę byłemu prezesowi firmy Krzysztofowi Owczarkowi.

W dalszej części radni pytali już o bieżącą kondycję PK. Wiele pytań skierowali oczywiście do aktualnego szefa spółki Tomasza Kulickiego. Ten jednak zasłaniając się tajemnicą handlową firmy na wiele z nich po prostu nie odpowiedział.

Pytano także o koszty wywozu śmieci do Dylowa. Tzw. przejściowa sytuacja dotycząca wywozu odpadów na inne wysypisko trwa już ładnych parę miesięcy i na razie tak będzie.

Na wysypisku w Rudzie jak wiemy póki co nie ma kompostowni, nie jest zatem ono w pełni funkcjonalne. A jeśli chodzi o zwolnienie z pracy byłego prezesa Komunalnej Krzysztofa Owczarka to burmistrz Okrasa powiedział na sesji wprost, że utracił do niego zaufanie.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl