Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

FANTASTYCZNA ZABAWA NA PLENEROWEJ IMPREZIE [VIDEO]

Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie tym razem zatytułowany „Melodie z dawnych lat” odbył się już po raz dziewiętnasty i zarazem przedostatni. DPS w Skrzynnie żyje jednak nie tylko artystycznymi występami.

Codzienna praca dyrekcji i pracowników domu nie jest łatwa. Mimo to jednostka podległa powiatowi wieluńskiemu realizuje wiele projektów. Jeden z ostatnich dotyczy m.in. działań proekologicznych.

Na dachu części obiektu pojawiły się już solary. To oznacza, że placówka obniża koszty, ciepłą wodę dla pensjonariuszy pozyskuje z energii słonecznej, zupełnie za darmo, choć wyposażenie domu w ogniwa fotowoltaiczne kosztuje niemało.

Dyrekcja chce także pozyskać drugie auto dla swoich podopiecznych. Co do samej imprezy, to za rok będzie jej ostatnia edycja. Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych zastąpi nowa, integracyjna impreza.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl