Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWY SPEKTAKL I BOLESNE WSPOMNIENIA [VIDEO]

Wieluńskie obchody z okazji Światowego Dnia Sybiraka przypadły tym razem w 80. rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Zainaugurowała je okolicznościowa msza święta w kościele o. Franciszkanów.

Zaproszeni goście i mieszkańcy Wielunia obejrzeli u Franciszkanów spektakl tematyką nawiązujący właśnie do tych obchodów. Zaprezentował go Teatr Post Scriptum działający przy II LO w Wieluniu.

Dalsza część obchodów Światowego Dnia Sybiraka odbyła się już w plenerze, pod Pomnikiem Sybiraków obok klasztoru. Nie zabrakło okolicznościowych przemówień, trudnych wspomnień, ale też apelu poległych.

Obchody Światowego Dnia Sybiraka przypadające w tym roku przypomnijmy w 80. rocznicę sowieckiej napaści na Polskę zakończyły się zlożeniem okolicznościowych wiązanek kwiatów pod pomnikiem.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl