Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DWA MECZE W CIĄGU CZTERECH DNI [VIDEO]

Tyle spotkań rozegrali piłkarze WKS-u 1957 Wieluń. Nazwa nawiązująca do korzeni Wieluńskiego Klubu Sportowego jak na razie sprzyja dawnemu KS-owi w rozgrywkach A-klasy, którzy w inauguracyjnej kolejce pokonali LZS Wierzchlas 6:0.

W drugim meczu – również u siebie, ale na boisku w lasku – zwyciężyli LZS Krzyworzeka 4:1, po 3 bramkach Michała Wójcickiego oraz jednej Mariusza Kalemby, który po kilku sezonach powrócił do rodzimego klubu.

Jak burza wielunianie szli również przez wojewódzki puchar Polski, potykając się dopiero na czwartej przeszkodzie. W środę 28 sierpnia przegrali bowiem z występującą w czwartej lidze, czyli dwie klasy wyżej, Wartą Działoszyn 1:3, a honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Rejman.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl