Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MAJĄ NOWOCZESNE WARSZTATY BUDOWLANE [VIDEO]

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 o wojewódzkiej randze odbyła się w nowym budynku ZS nr 1 w Wieluniu, czyli siedzibie szkolnych warsztatów, dodajmy warsztatów budowlanych. Nowoczesny obiekt powstał przy znacznym udziale wykonanych prac przez samych uczniów szkoły. Była zatem okazają do symbolicznego przecięcia wstęgi i oddania do użytku tego nowoczesnego obiektu.

W dalszej części uroczystych obchodów był naturalnie czas na okolicznościowe przemówienia, nawiązania do reformy oświaty i tego co będzie się działo w nowym roku szkolnym, wszak to rok wyjątkowy, bo do średnich szkół zrekrutowano znacznie więcej uczniów niż dotychczas.

Warto w  tym miejscu zauważyć, że  ogółem do pierwszych klas zrekrutowano 840 uczniów więcej w porównaniu do poprzednich lat. Do pięciu szkół prowadzonych przez Powiat Wieluński przyjęto w sumie 1904 osoby w tym po gimnazjum 959 uczniów i po szkole podstawowej 945.

Otwarto 65 oddziałów: po gimnazjum 33 i po podstawówce 32 w szkołach ogólnodostępnych. Tak gdzie tylko się dało przygotowano dodatkowe sale lekcyjne. Ze względu na znacznie większą liczbę uczniów lekcje rozpoczynać się będą już o godz. 7.10, a kończyć o 16.30.

W trakcie uroczystości wręczono też akty awansu zawodowego dla nauczycieli. Otrzymało je 13 pedagogów mianowanych pracujących w szkołach prowadzonych przez Gminę Wieluń i powiat wieluński.4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl