Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„SERCE DZIECKA” NA PLACU LEGIONÓW [VIDEO]

Koncert „Serce Dziecka” na Placu Legionów był jednym z ciekawszych artystycznych akcentów przygotowanych na okoliczność uroczystych obchodów 80. rocznicy wybuchu III wojny światowej w Wieluniu.

Wystąpiły w nim połączone Chóry PMDKiS oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieluniu pod dyrekcją Jakuba Jurdzińskiego. W koncercie wziął także udział 5 Szczep Harcerski „Piątka” z Wielunia.

Koncert zakończył się muzycznym zaproszeniem na następne plenerowe wydarzenie artystyczne czyli koncert Orkiestry Wielkich Bębnów.

Więcej o nim za tydzień w Wydarzeniach TVK. Obecnym na koncercie dzieciom rozdano bębenki i rozpoczęło się wspólne muzykowanie.
4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl