Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LITERACKI „BIBLIOMANIAK” ROZSTRZYGNIĘTY [VIDEO]

Przez dwa wakacyjne miesiące czytelnicy walczyli o tytuł „Bibliomaniaka” w trzeciej edycji konkursu zorganizowanego przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną.W zmaganiach wzięło udział 25 czytelników w wieku od 6 do 10 lat, którzy starali się przeczytać jak największą ilość książek w czasie wakacji.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było posiadanie karty bibliotecznej. I miejsce i tytuł Bibliomaniaka 2019 zdobyła Lena Szczepara – Olszówka, II miejsce przyznano Apolonii Kędzi – Kanieckiej, natomiast III - zdobyła Zuzanna Nowak.

Dzieciom, które przeczytały od 40 do 90 książek wręczono wyróżnienia. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, natomiast każdy uczestnik odebrał pamiątkowy dyplom.

Finaliści konkursu obejrzeli też występ podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie oraz teatrzyk kukiełkowy przygotowany przez pracowników biblioteki. Na zakończenie dzieci poczęstowano słodkimi rogalikami, a następnie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl