Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY ROK SZKOLNY W NOWYCH WARSZTATACH

Uroczysta i zarazem wojewódzka inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020 w placówkach oświatowych prowadzonych przez powiat wieluński ma miejsce naturalnie dziś. Zaplanowano ją w nowej siedzibie warsztatów budowlanych ZS nr 1 w Wieluniu.

Podwójny rocznik młodzieży także i w naszym regionie bardzo dużą ilością uczniów zasili placówki oświatowe. Ogółem do pierwszych klas zrekrutowano 840 uczniów więcej w porównaniu do poprzednich lat.

Do pięciu szkół prowadzonych przez Powiat Wieluński po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zrekrutowano 1904 osoby w tym po gimnazjum 959 uczniów i po szkole podstawowej 945, otwarto 65 oddziałów: po gimnazjum 33 i po podstawówce 32 w szkołach ogólnodostępnych.

Oczywiście tak dużą liczbę młodzieży trzeba gdzieś pomieścić. Dlatego tam gdzie się da organizowane są dodatkowe sale, dodatkowe pomieszczenia do nauki. Ze względu na znacznie większą liczbę uczniów lekcje rozpoczynać się będą już o godz. 7.10, a kończyć o 16.30.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl