Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„PRZERWANA HISTORIA” W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH [VIDEO]

Kilkadziesiąt wielkoformatowych fotografii przeplatanych wspomnieniami świadków bombardowania Wielunia – tak w skrócie wygląda wystawa przygotowana przez Muzeum ziemi Wieluńskiej „Wieluń 1 września 1939. Przerwana historia”.

Od minionego poniedziałku można ją oglądać w galerii plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. To jeden z elementów bogatego programu tegorocznych obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Podczas wernisażu obecni byli świadkowie bombardowania Wielunia.

Prof. Zbigniew Wawer znawca tematyki II wojny światowej podkreślał, że Wieluń w 1939 roku był pierwszym zaatakowanym miastem, jednak świat dopiero poznaje tę historię. W otwarciu wystawy uczestniczyły władze Wielunia i parlamentarzyści.

Premier Mateusz Morawiecki przysłał na tę okoliczność specjalny list, który odczytała Małgorzata Gosiewska Wicemarszałek sejmu RP. Wystawa została przygotowana we współpracy z partnerami: Muzeum Łazienki Królewskie i Fundacją PZU.  W stolicy można ją oglądać do 8 września.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl