Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIĄTA EDYCJA POPULARNEGO BIEGU [VIDEO]

Około 350 osób wzięło udział w tegorocznym Biegu Pokoju i Pojednania, który po raz piąty rozgrywany był ulicami centrum Wielunia i po drodze krajowej do Rudy i z powrotem oraz samej Rudy. W jubileuszowej edycji zawodów wyjątku nie było, gdyż upalna pogoda tradycyjnie dała się we znaki uczestnikom zmagań.

Gwoździem programu był oczywiście Bieg Główny na 10 kilometrów. W głównym biegu zwyciężył Mateusz Pawełczak z Klubu Biegacza Florian Zajączki. Zwycięzca cały dystans pokonał w 34 minuty i 33 sekundy.

Drugi na mecie był Piotr Magiera, a trzeci - Robert Pontus. W rywalizacji pań triumfowała natomiast Barbara Noga, a wśród mieszkańców gminy Wieluń najlepszy okazał się Artur Jasiński.

Trudne warunki związane z wysoką temperaturą uczestnicy biegu mocno odczuli. Mimo to dystans 10 tysięcy metrów ukończyło ponad 280 biegaczek i biegaczy, a wśród nich pani Janina z Pabianic, która w wieku 83 lat po raz piąty rywalizowała w Wieluniu.

Tradycyjnie na wszystkich uczestników czekały na mecie okolicznościowe medale, które wręczał m.in. wielunianin Mariusz Wlazły.

Siatkarski mistrz świata z 2014 roku znalazł też czas, by po zawodach spotkać się z przebywającymi na obozie w hotelu Maraton siatkarkami z UKS Amber Kalisz – tegorocznymi mistrzyniami Polski Szkolnego związku Sportowego.

4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl