Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O TRANSPORCIE I ZMIANACH W BUDŻECIE [VIDEO]

Podczas kolejnej nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu tego lata samorządowcy podjęli m.in. uchwałę w sprawie zawarcia z operatorem umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Chodzi o dowóz młodzieży w nowym roku szkolnym do placówek znajdujących się w mieście. Uczniów w szkołach średnich będzie znacznie więcej.

Radni podjęli też uchwałę w sprawie zmian w budżecie powiatu. I jeszcze jedna sesyjna kwestia. Tym razem dotycząca zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wieluńskiego na Iata 2019-2028. Tutaj wywiązała się krótka dyskusja. Radni uchwałę w sprawie zmian w prognozie finansowej podjęli jednogłośnie.

Podjęto też uchwałę zmieniającą uchwałę Rady Powiatu w Wieluniu z dnia 29 marca 2013 r. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pomiędzy Powiatem Wieluńskim i Gminą Ostrówek w zakresie zapewnienia uczniom niepełnosprawnym z terenu Gminy Ostrówek transportu i opieki w czasie przewozu do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach.

Sesja zakończyła się zaproszeniem starosty wieluńskiego na wojewódzką inaugurację nowego roku szkolnego. Odbędzie się ona w ZS nr 1, w tym oto budynku, nowej siedzibie warsztatów szkolnych.4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Zmiana opłat za pakiet TV od 1 marca 2020r.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl