Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DOSTANĄ NOWY AMBULANS MEDYCZNY [VIDEO]

Głównym tematem szpitalnej konferencji władz powiatu, posła Rychlika i rzecz jasna dyrekcji SP ZOZ było przekazanie informacji o tym, że wieluńska lecznica otrzyma z Ministerstwa Zdrowia dotację w wysokości 400 tys. zł na zakup nowego ambulansu. Wystarał się o to poseł Paweł Rychlik.

Na początku roku szpital wieluński dostał już nowy ambulans, który pracuje dla szpitalnego oddziału ratunkowego. Jak wiadomo potrzeby w tym względzie są niemal nieograniczone, dlatego następny bardzo się przyda.

Na konferencji mówiono też o potrzebach kadrowych. Chodzi przede wszystkim o nowych lekarzy, których niestety jest bardzo mało. Odbija się to naturalnie na pracy oddziałów. Mimo trudnej sytuacji opieka medyczna w lecznicy jest zapewniona.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl