Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROJEKT FUNDACJI SŁOWEM PISANE [VIDEO]

Uroczyste odsłonięcie i poświęcenie Ławeczki Kierocińskiej miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Św. Barbary i Joanny Żubr w niedzielne popołudnie 11 sierpnia. Ławeczkę wykonał Łukasz Zabłocki, twórca ludowy związany z Ziemią Wieluńską.  

Swoją formą nawiązuje ona do już istniejących drewnianych rzeźb, które są eksponowane w Wieluniu np. przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej lub przy Zespole Szkół nr 1.

Oprócz walorów estetycznych i poznawczych ławeczka ma też wartość funkcjonalną - można na niej usiąść i odpocząć. Projekt i realizacja rzeźby odbył się dzięki środkom pozyskanym w ramach programu Mikrogranty w Łódzkiem.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl